.

.

Шише За Вода Се Справи Со Слама Капак Црвена Роза Вакуум Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Термос Шише За Вода Течење Доказ Спортски Кафематот Првенство

Шише За Вода Се Справи Со Слама Капак Црвена Роза Вакуум Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Термос Шише За Вода

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки челик.Материјал : шишиња се направени од нерѓосувачки челик безбедност и заштита на животната средина е врвот-на-ум.Капацитет : 500 ML ги исполнува упатствата за вашиот секојдневен хидратација потреби во еден сад.имајќи го цевки за топла или мраз ладно и фитинг пријатно и удобно во вашата рака или вашите возила на куповите на сопствениците.Дизајн : вакуум изолирани temp shield Изолација одржувањето цевки за топла или мраз ладно и фитинг пријатно и удобно во вашата рака или вашите возила на куповите на сопствениците.Функција : Течење доказ Капак тесен устата - тесниот устата на бранот шише намалува spills и sloshing додека го пиете вода.Едноставно пресврт на капакот за течење доказ печат.Повод : Отворено спорт подигаат пешачење возење велосипед трчање автомобил патување пливање, Качување на планината и на излет.

Главните карактеристики

Избор на клиент