.

.

Samsung Галакси J7 2018 (16GB) J737A - 5.5 HD Дисплеј, Андроид 8.0, Octa-core 4G LTE AT&T паметен Телефон (Продолжува) (Црна, ATT Заклучена)

Samsung Галакси J7 2018 (16GB) J737A - 5.5 HD Дисплеј, Андроид 8.0, Octa-core 4G LTE AT&T паметен Телефон (Продолжува)

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 5.5" HD 720x1280 Тип LCD, 1.6 GHz Octa-core Exynos. 16 GB micro SD, до 256 GB, 2 GB RAM, Android 8.0. 13 MP Задна Камера, 13 MP Пред Камера, 4 G LTE / WCDMA / GSM.Долго-траен, 3,300 m Ah Не-Отстранлив батеријата со Режимот на Штедење на Енергија ви држи работи.Андроид 8 Орео.Ослободете ја вашата смели со Samsung Galaxy J7 (2018).13 MP камера снимајте неверојатни фотографии со слаба светлина, големите 5.5-инчен екран што ја подобрува вашата забава, и 3300m Ah батеријата ви држи напојува за Галакси искуство кое одговара на вашиот живот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент