.

.

Автомобил Итни Светла, 12V 6 LED Водоотпорен Автомобил Камион неутрална Strobe Светлина Опасност Трепка Светилка (Пакување од 2)(Црвено и сино)

Автомобил Итни Светла, 12V 6 LED Водоотпорен Автомобил Камион неутрална Strobe Светлина Опасност Трепка Светилка

DEN 1898.40

Пристапност
Во достапна форма

【Сосема Нов】100% сосема нов висок квалитет предупредување strobe светлина,строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, се безбедни за употреба, изградена-во топлина мијалник, лесно да прахосвам топлина, може да се прошири на услуга време на светилка. На неутрална strobe светлина се вклопат за повеќето автомобили, мотоцикли, ЏИП, комбиња и камиони со DC 12 V, може да се користи како сигнал светлина, дење работи светлина, магла светлина, etc2. 186g Fitment : За поголемиот број на автомобили, мотоцикли, ЏИП, комбиња и камиони со DC 12 VLight Апликација : Јачина на светлината, а дење работи светлина, магла светлина, ect Install : Црна жица линкови за негативниот пол, црвена за позитивниот пол и жолта е дизајниран за менување на осветлување режими(јас. 【Функции】Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки и долг животен век, водоотпорна подготвени за надворешни монтажа, црна страната вклучени за заштита и скришум, Компактна и лесна тежина, лесно да се користи.【Fitment】На неутрална strobe светлина се вклопат за повеќето автомобили, мотоцикли, ЏИП, комбиња и камиони со DC 12 V, може да се користи како сигнал светлина, дење работи светлина, магла светлина, итн.6 A(некогаш светла статус), 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент