.

.

YIYIO Лесна Силикони Ракав Погоден за Сублимација на Тесни-Фитинг Директно Рамна Дно Чаши,Дно Чаша Црвено

YIYIO Лесна Силикони Ракав Погоден за Сублимација на Тесни-Фитинг Директно Рамна Дно Чаши,Дно Чаша Црвено

DEN 372.48

Пристапност
Во достапна форма

[ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ] Нема повеќе вметнеме во касета или трошење тони на смалуваат заврши!Користат одново и одново!Ова значи дека ќе се направи вашата улога во помагањето да се намали пластика и хартија надвор од отпад поток и океаните.Партнер со нас да се создаде отпад-слободен начин на живот!. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И АЛАТКА-ПОМАЛКУ]Лента жица,врвот и на дното и потоа се претвори оваа силикони ракав внатре кон надвор и да се тркалаат на од дното на гимнастик и работат на вашиот пат нагоре.Не shrink wrap и топлина потребни, го прави брзо и лесно да се однесуваат и да ги отстраните. [СИТ се ВКЛОПУВААТ и ЛЕСНА] На лесна силикони ракави одговара цврсто на целиот пат низ 20oz слаби tumblers(8.1 инчи Висок) и ќе ви даде убаво сит се вклопуваат.Без линија остава.Нема повеќе завиткување tumblers во Маскирање лента!!Едноставно лента вашиот шевовите, а потоа лизгајте го силикони заврши за да се применуваат, дури и фирмата притисок!. [КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ]Нашата Силикони Сублимација Заврши е направен од премиум отпорни на топлина силикони, обновливи и безбедно, кој прави целосна заврши сублимација печатење полесно.Никогаш не се загрижени за тоа ќе се топи или да се држат до вашиот гимнастик уништи вашиот проект.Максимална отпорност на топлина : 482℉/250℃ ,безбедно да се користи во рерна директно на решетката.Така можете да го прилагодите најдобро температура и за вашиот сублимација на проектот. 100% се заврши 20oz слаби tumblers, а потоа им помогне да се добие совршен целосна заврши печати дизајни. (Гимнастик Не Се Вклучени).YIYIO Боја : red Material : silicone Package Содржина : 1 x силикони сублимација wrap1 x топла лента.

Главните карактеристики

Избор на клиент