.

.

Загреан Шамија Со 3 Греење Нивоа - Електрични Вратот Потоплите Батерија USB Вратот на Температура Подлога Топло Зима Шамија За Жени Мажи Електрични Шамија Со Енергиј

Загреан Шамија Со 3 Греење Нивоа - Електрични Вратот Потоплите Батерија USB Вратот на Температура Подлога Топло

DEN 510.96

Пристапност
Во достапна форма

Кадифени Ткаенини : Една батерија шамија направени од полиестер ткаенини, носат-отпорни, и нечистотија-отпорни, не е лесно да се pilling и боја исчезнува.Тоа ви држи подалеку од студот, тоа може да се загреваат побрзо и ублажување на вратот болка, вкочанетост и студенило.Лесен за Чистење : електричното греење шамија е дизајниран да биде течење-доказ.Целата може да се потопува во вода, и моќта интерфејс е изолирана и водоотпорен.Тоа може да се мијат постојано, без отстранување на тоа, кој е многу загрижени-слободни и работната енергија.USB Напојување : USB-напојува smart греење шамија со smart префрлување кој може да се прилагоди на температурата во три нивоа.Тоа може да биде брзо се загрева за да се загрее вашиот грлото на ' рбетот и вратот, која е многу погодна за студен есенски и зимски.Задоволство Гарантира : Вашето задоволство е многу важна за нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Задоволни сме да ви помогне и да ви даде убаво шопинг искуство.Полнење и Греење Шамија : На полнење преку USB интерфејс е дизајниран да биде лесен и брз, а тоа е овозможено од различни методи на конекција.Опис : USB-напојува smart греење шамија со smart префрлување кој може да се прилагоди на температурата во три нивоа.Тоа може да биде брзо се загрева за да се загрее вашиот грлото на ' рбетот и вратот, која е многу погодна за студен есенски и зимски.Спецификација : стилски дизајн го прави полесно за вас да се прилагодите овие греење марами според вашиот личен стил.Сезона : Winter Fabric : Polyester Lining : парична казна plush Style : fashion Input напон : 5v Input струја : 2 APower : 4 WPlug интерфејс : Тип-c Temperature поставка : 45℃/50℃/55℃Пакување Листа : Електрични шамија*1. Кабел за податоци*1, прирачник*1 Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Главните карактеристики

The stylish design makes it easier for you to customize these heating scarves according to your personal style. :
Season:
Winter
Fabric:
Polyester
Lining:
fine plush
Style:
fashion
Input voltage:
5v
Input current:
2A
Power:
4W
Plug interface:
Type-c
Temperature setting:
45℃/50℃/55℃
Packing List:
Electric heating scarf*1. Data cable*1, manual*1 :
Note:
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :
Избор на клиент