.

.

Colcolo 100x/set Морски Одделение Платно Брод сврзувачки елементи од не ' Рѓосувачки Челик w/Инсталација Алатка за Шатори Автомобил Крошна Јахти Tarpaulins Бродови

Colcolo 100x/set Морски Одделение Платно Брод сврзувачки елементи од не ' Рѓосувачки Челик w/Инсталација Алатка

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Исто така одлична за шиење, занает, облека, кожа, багаж, scrapbooking, и повеќе.Пакетот вклучува : 100 парчиња опфаќа, 100 парчиња женски токи, 100 парчиња штекер токи, 1 парче 201# монтажа род, 1 парче универзална база, 1 парче складирање кутија.Со чување и инсталација алатка, лесна за употреба и чување.Морски одделение отворање и затворање на сврзувачки елементи.Изработени од нерѓосувачки челик, силни анти-корозија и анти- ' рѓа, може да се користи долго време.Може да се шие на нив, на бродови, чамци, јахти, шатори, платно, дури и на мебел, tarpaulins, шатор, и др.Може да може да се формира природен затворање лесно.Опис : - Морски одделение отворање и затворање на сврзувачки елементи.Изработени од нерѓосувачки челик, силни анти-корозија и анти- ' рѓа, може да се користи долго време.Пакетот вклучува : 100 парчиња опфаќа, 100 парчиња женски токи, 100 парчиња штекер токи, 1 парче 201# монтажа род, 1 парче универзална база, 1 парче складирање кутија.Може да се шие на нив, на бродови, чамци, јахти, шатори, платно, дури и на мебел, tarpaulins, шатор, и др.Може да може да се формира природен затворање лесно.Исто така одлична за шиење, занает, облека, кожа, багаж, scrapbooking, и повеќе.Со чување и инсталација алатка, лесна за употреба и чување.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steelsize : Покрие Дијаметар : 15mm/0.59 inch Screw Должина : 15mm/0.59 inch Package Вклучува : 100 Поставите Брод сврзувачки елементи со Инсталација Tools Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните карактеристики

Material:
Stainless Steel
Cover Diameter:
15mm/0.59inch
Screw Length:
15mm/0.59inch
Package Includes:
100 Set Boat Fasteners with Installation Tools :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Избор на клиент