.

.

Microsoft Xbox 360 Дизајн Кожа знамето на Швајцарија Decal Налепница за Xbox 360

Microsoft Xbox 360 Дизајн Кожа знамето на Швајцарија Decal Налепница за Xbox 360

DEN 890.40

Пристапност
Во достапна форма

at Foli X Microsoft Xbox 360 Дизајн на Кожата - знамето на Швајцарија Дизајн.Токму сечат за да одговараат на вашите Microsoft Xbox 360 - произведени во Германија.Дајте му на вашиот Microsoft Xbox 360 специфичен изглед - Xbox 360 Decal Налепница.Креативни и елегантен дизајн - како поединец како што се [Design Code FX01 G09 D20].Филмот е лесно да се примени и може да се прилагоди како што се бара благодарение на воздухот дуктус технологија.Xbox 360 Дизајн на Кожата - Ова издржлив материјал во јаглерод стил го штити вашиот уред од гребнатини, мали испакнатини и други штети.Microsoft Xbox 360 Дизајн на Кожата (знамето на Швајцарија Дизајн)Направи уникатен впечаток со единствена печати : Со овој кожата од at Foli X вашите Microsoft Xbox 360 секогаш ќе биде соодветно декорирани - и тоа јасно ќе го покаже својот сопственик е верноста.Со постојано проширување на опсегот на уникатни дизајни, постојат многу опции на располагање за да изберете од.Ќе се расипани за избор.Око-catcher во секоја ситуација - "oohs" и "aahs" guaranteed The висок квалитет на полимер-структуриран филм, нуди вашиот уред естетски додаток сте биле бараат, па тоа нема да биде досадна да се погледне.Исто како и вас.Долготрајна вредност и помош за тепаните pockets The силна и стабилна полимерни материјали нуди голема заштита од гребнатини и нечистотија за чувствителни површини на вашиот уред и филмот не е ни приближно толку тежок како, на пример, гломазна случај направени од гума, кожа или од пластика.Вашиот џеб или чанта ќе бидат ослободени!Обемот на delivery1 x Microsoft Xbox 360 Decal Налепница - знамето на Швајцарија Дизајн со јаглерод-ефект laminate1 x Микро-влакна cloth1 x Инсталација алатка (scraper)1 x инструкции за Инсталација Xbox 360 Дизајн на Кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент