.

.

Colcolo 20pcs Завртка Fastener Snap Копчето Брод Tarpaulins, сликарски Платна, Машини - 15mm

Colcolo 20pcs Завртка Fastener Snap Копчето Брод Tarpaulins, сликарски Платна, Машини - 15mm

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Погодна за двете внатрешна и надворешна употреба.Издржливи и долготрајни.Може да се користи во морски брод опфаќа, платно, шиење занает, шатори, софи, облека, дом, за дете што се склопува, и др.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Анти- ' рѓа, без деформација, лесен за употреба.Опис : - Издржливи и долготрајни - Анти- ' рѓа, без деформација, лесен за употреба - Погодна за двете внатрешна и надворешна употреба - Може да се користи во морски брод опфаќа, платно, шиење занает, шатори, софи, облека, дом, за дете што се склопува, и др. - Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Package Вклучува : 20 Парчиња Snap Fastener Завртка Studs20 Парчиња Snap Fastener Sockets20 Парчиња Snap Fastener Buttons Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент