.

.

LIHITLAB ЛАБОРАТОРИЈА Тенок Пенкало/Молив Торбичка, За 0,7 × 3.9 × 8.5 Инчи, Индиго (A7652-11)

LIHITLAB ЛАБОРАТОРИЈА Тенок Пенкало/Молив Торбичка, За 0,7 × 3.9 × 8.5 Инчи, Индиго (A7652-11)

DEN 417.60

Пристапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ : внатрешни џебови држи до 14 стандардна големина пенкала; мрежа џебови се идеални за задржување на мали лепливи белешки, клипови, изтривалка, итн.ЛЕСЕН ПРИСТАП : кога се случи сериозна, торбичка се отвора како книга, што го прави полесно да останете организирани.КОМПАКТЕН : тенок и компактен дизајн им овозможува на торбичка за лесно се вклопуваат во секоја торба или организатор.ВИСОК КВАЛИТЕТ : се направени од издржлив полиестер ткаенини кои се отпорни на нечистотија и лесно да се чисти.БОИ : Портокалова, Жолто Зелена, Индиго што го прави лесно да се организира и за пристап до вашата резерви.Во внатрешноста на случајот, внатрешни џебови држи до 14 стандардна големина пенкала и мрежа џебови се совршени за задржување на мали лепливи белешки, клипови, изтривалка, итн.Станот тело на случајот овозможува лесно се вклопуваат во речиси секоја торба или организатор.

Главните карактеристики

Избор на клиент