.

.

Baoblaze 2x Автомобил LED Лента Осветлување-Светла со Двојна Боја Дење Работи Светлина 12V 10W Автомобилската Неонски Оркестарот, Светла Површина светилки drl Лента за Автом?

Baoblaze 2x Автомобил LED Лента Осветлување-Светла со Двојна Боја Дење Работи Светлина 12V 10W Автомобилската

DEN 1706.40

Пристапност
Во достапна форма

- Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување.Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед. - Безбедност на Возење : отварање на Дневни Работи Светла во лоши временски услови може да се намали несреќи ефикасно за време на Дождовната, снежните, sandstorms.30cm LED ленти : кога се појави бела,сина,пурпурна,црвено светло(тоа може да биде choosed) се користи за денот работи светлина ,кога таа се појави тече жолта светлина се користи за Возврат Јачина на Светлина.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите.81 inch Package Вклучува : 2 Pieces Car LED Лента Light Note : 1.Спецификација : - Тековната 1 (А) - Напон 12 (V) Заштита на одделение IP68 - извор на Светлина моќност 10w - Услуга живот 60000 HRS (часови)Големина на Табела : Големина : прибл. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа).Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите. - Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа).Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.Опис : - 30cm LED ленти : кога се појави бела,сина,пурпурна,црвено светло(тоа може да биде choosed) се користи за денот работи светлина ,кога таа се појави тече жолта светлина се користи за Возврат Јачина на Светлина.Ви благодариме!3. - Практична настава : Овие ленти може да го замени маркер за стакло и исто така може да работи како возврат на сигнали во врска со водење на светлината.

Главните карактеристики

Избор на клиент