.

.

Внесувањето Вратило, Кол. 1-3/16 Во, 12 Во L, КС

Внесувањето Вратило, Кол. 1-3/16 Во, 12 Во L, КС

DEN 415.20

Пристапност
Во достапна форма

Цена За : Секој Објект : Внесувањето Бунари со Дијаметар : 1-3/16" Keyway : 1/4" x 1/8" Материјал : Јаглероден Челик Одделение 1045 Должина : 12" Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Внесени Јама, со Дијаметар од 1-3/16 Во, Keyway Во x 1/4 1/8 Во Должина Од 12, а Во Јаглероден Челик Одделение 1045 Материјали".

Главните карактеристики

Избор на клиент