.

.

5.6 Ft Нови AC Адаптер за Полнач за Вакуум DC30 DC31 DC34 DC35 DC44 DC45 DC56 DC57 Животно-ДИК Salom-Ексклузивни Батерија-Кабелот за Напојување: 917530-11 01 02 17530-03

5.6 Ft Нови AC Адаптер за Полнач за Вакуум DC30 DC31 DC34 DC35 DC44 DC45 DC56 DC57 Животно-ДИК Salom-Ексклузивни

DEN 334.80

Пристапност
Во достапна форма

ВЛЕЗ : 100-240 V 50-60 Hz .Излез : 16.75 V, 24.35 V, 348m A .Connecter Големина : 7.4*5.0*12mm должина на Кабелот : 5.6 Ft.КОМПАТИБИЛНОСТ : Ексклузивни DC30 DC31 DC34 DC35 DC44 DC45 DC56 DC57 Animalpro / DC45 До Врвот / DC45 P/N : 917530-01 965875-05 917530-02 / 17530-02 Животно Вакуум РАЧНИ ПРАВОСМУКАЛКА/ SEC Salom Модел : 91753001 91753002 1753002 17530-02 ВЕТЕРОТ : -1864 US-А 1753002 SSW1864 USA Класа 2. Напојување Има Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет на Жици.Гаранција : Полначот доаѓаат со 30 дена за враќање на пари и 1 година гаранција.Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Спецификација на производот : ВЛЕЗ : 100-240 V 50-60 Hz Излез : 16.75 V、24.35 V, 348m A должина на Кабелот : 5.6 Ft Безбедност за Заштита : Сите Правосмукалка Полначот се CE FCC Ro HS одобрен со текот-напон/над-струја/над-оптоварување/краток спој заштита Секој Полнач на Почисто има атипичен 48 часа стареење тест Совршен компатибилен : DC30、DC31、DC34、DC35、DC44、DC45、DC56、DC57 ве Молиме Имајте во предвид : ќе НЕ ОДГОВАРА : V10、V6、V7、V8、SV12、SV03、SV04、SV05、 SV06、SV07、SV09、SV10、SV11、ERP、DC58、DC59、DC60、DC61、 DC62、DC72、205720-02、214730-01、227591-01、229602-01、965875-07、967813-02 Вакуум.

Главните карактеристики

Избор на клиент