.

.

360 Поставува Шарени Пластични Прилепува, Големина 20 T5 Ѕвезда/ Срце/ Рунда /Цвет 24 Бои Пластична Смола сврзувачки елементи Удар Poppers Затворачи Не-Шие Копчиња Складира

360 Поставува Шарени Пластични Прилепува, Големина 20 T5 Ѕвезда/ Срце/ Рунда /Цвет 24 Бои Пластична Смола сврзувачки

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

【Прилепува Форма】Пластични snap поставите вклучени 4 Облик snap копчиња : Star Срцето Круг Цвет. 60set секоја форма. 【Копчето Големина】plstic snap големина : 20, или T5 (Ззп дијаметар : прибл. 1/2"(12.4 mm) prong должина : околу. 1/5" (5.6 mm)). 【Шиење Snap Количество】Пластични прилепува поставите вклучени : Срце облик : 6 бои 10 поставува секој, 60 поставува во вкупниот;-Ѕвезда облик : 6 бои 10 поставува секој, 60 поставува; Тркалезна форма : 6 бои 10 поставува секој, 60 поставува во вкупно, во облик на Цвет : 6 бои 10 поставува секој, 360 поставува во една кутија. 【Погодно Организатор Складирање Кутија】360 поставува шарени пластични копчиња кои доаѓаат со преносливо чување кутија со видите-преку, snap-тесни капакот да се направи полесно за чување и заштита на вашиот алатки и прибор за домашна и патување употреба. 【Широко Апликација】Прилепува не само за облека или пелени.Ги користите за да го направи паричници, додадете ги крпи да ги задржи од паѓање исклучување на рек, не прават-да се шие pacifier клип лента сопствениците, ги стави на белезници или чорапи за да ги задржи од исчезнуваат, се создаде cinch ленти, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент