.

.

Ричардс Homewares 4-Дел Перење Микро Мрежа Торба, Црна

Ричардс Homewares 4-Дел Перење Микро Мрежа Торба, Црна

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Црна микро мрежа материјал.Единствен патент џеб обезбедува патент и го спречува snags.Штити парична казна облека во машина за перење.Идеален за undergarments и чорапи.Одлично за перење темно delicates.Ричардс Homewares - 290041000 Карактеристики : Четири одделни прегради за индивидуална заштита на секој објект; внатрешни работи dividers за одделни предмети, така твојот нежен никогаш нема да излезе на миење испреплетени и заврзана; одлични за перење на вашите чорапи, порибување, трикотаж и други деликатни без оштетување на нив и да ги сите извртени нагоре; перење колекција.Димензии : вкупна висина - врвот до дното : 7-Инчен, вкупна ширина - страна на страна : 16-Инчни, вкупен длабочина - напред-назад : 7-Инчен, и целокупниот производ тежина : 1 Фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент