.

.

Zmodo SPoE Систем за Безбедност - 4 Канал NVR & 4 x 720p IP Камери Без Хард Диск

Zmodo SPoE Систем за Безбедност - 4 Канал NVR & 4 x 720p IP Камери Без Хард Диск

DEN 11423.76

Пристапност
Во достапна форма

8 mm леќи, камерите ви овозможи да направите слики со 720p HD резолуција.Добивате известувања правото на вашиот телефон кога движење е откриен.Во стан исто така има притисни сигнализација карактеристики да испратиме предупредување кога камерите откривање на движење. (Апликација достапна за i OS 7 и нагоре, и Android 4.Интелигентен режим на снимање може да зачувате простор на вашиот хард диск, снимањето на помалку рамки во секунда кога нема движење е откриен и на максимум рамки во секунда за време на движење, што ќе ви овозможи да заштедите до повеќе денови на снимката на вашиот хард диск (хард диск не се вклучени).Преземете упатства, погледнете како-да се видеа и читање проблеми статии на нашата официјална интернет-страница. 4 Канал 720 P NVR Систем со 4 HD 720p Камери.IR-Led диоди обезбеди ноќ визија до 65'.НАС-базирани телефон поддршка е исто така на располагање.Напредно снимање карактеристики - Факултативна интелигентен режим на снимање може да зачувате простор на вашиот хард диск, снимањето на помалку рамки во секунда кога нема движење е откриен и на максимум рамки во секунда за време на движење.Слободен мобилен стан - Лесно да пристапите до видео на Zmodo стан (download е потребно) за врска со изберете i OS и Android уреди, па можете да ги следите вашиот дом или бизнис, додека сте на пат.Сите апарати се дизајнирани да издржат тешки временски услови (14°F до 122°F).Поедноставен Моќ над Ethernet - s Po E технологија го прави лесен за инсталација.Приказ на алармирање сликите во мобилни Zmodo Стан (достапна за i OS 7 и нагоре и Android 4. 720p HD Камери - Со 720p боја на сликата сензори и 2.Можете да ја распоред на сигнали, така што се известени само кога треба да биде.Ако инсталирате надвор, ве молиме печат сите кабел завршува во канал кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент