.

.

Ikeelife® Симпатична Kittie USB Полнење Мини Клип На Фан Преносни Табела Биро Фан за Канцеларија, Дома и Отворено Бело Маче

Ikeelife® Симпатична Kittie USB Полнење Мини Клип На Фан Преносни Табела Биро Фан за Канцеларија, Дома и Отворено

DEN 718.80

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Пакет се Вклучени : 1*Мал Вентилатор+1*USB Кабел.Со тивка работа, да ги задржи ова со вашиот кревет и удобно без бучава ви досаѓаме.Напојува преку USB порт, треба без батерии и други надворешна сила.Стојат Совршен за бебе шетач, дома и во канцеларија, лаптоп, на отворено, патување и сл.Пакет се Вклучени : 1*Мал Вентилатор+1*USB Кабел Материјал : ABS Напојување : USB Големина : 21*14cm/8.27*5.5 инчен Влезен Напон : DC 5 V Номинална Моќност : 3 W Интегриран дизајн, клип и маса маса во вид на вентилатор, лесно клипови на било каде, со силна стегач кој заштедува простор.Направени од високо-квалитетна ABS, има солидна структура и притисок-отпорни,и не-токсични за деца употреба.Plug and play, лесно се погодни за моќ банка, КОМПЈУТЕР, рампа, итн., преку USB интерфејс. 360 степен ротација ви овозможува да ја прилагодите удобно правец од било насоки.Дизајниран лесен и компактен, лесно може да се земе тоа да било каде, совршен за канцеларија, дома, во активности на отворено и патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент