.

.

UrSpeedtekLive Samsung Галакси J3 2018 Случај, Галакси J3 се Постигне/Amp Премиер 3/J3 Eclipse 2/J3 Премиер 2 Премиум СТП Кожа Wristlet Флип Паричникот Случај Покрие со Картичка Слотови & Стоја?

UrSpeedtekLive Samsung Галакси J3 2018 Случај, Галакси J3 се Постигне/Amp Премиер 3/J3 Eclipse 2/J3 Премиер

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодено дизајн за Samsung Галакси J3 2018(САД) СМ-J337/Галакси J3 Орбита/J3 се Постигне (Зголеми Мобилен)/J3 Изразат Премиер J337 A (AT&T)/J3 Премиер 2 J337 T (T-Mobile, Metro PCS)/J3 се Појават 2018 (Спринт)/Amp Премиер 3 J337 AZ (Крикет)/J3 Eclipse 2 J337 V (Verizon wireless)/Sol 3 J336 AZ (Крикет)/J3 Аура/J3 Ѕвезда.Издржливи синтетички кожа ентериер со магнет затворање интегрирани со внатрешен TPU snap во случај да се обезбеди целосна тело за заштита за вашиот телефон од гребење, мрсна нечистотија и гребнатинки.Ur Speedtek Live посебна шема испечатени на кожа случај облекување на вашиот телефон прилично, смешна и симпатична.Со Кредитна Картичка Слотови & Носител на Функција, тоа го чува вашите картички, пари и телефонот во еден како секојдневна употреба.Овозможува лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент