.

.

Кети е Концепти Г-дин & Г-ѓа Сребрена Кутија за карти

Кети е Концепти Г-дин & Г-ѓа Сребрена Кутија за карти

DEN 1281.60

Пристапност
Во достапна форма

Организирање на Подарок Картички : да се Чува картички безбедно да се организира со овој уникатен подарок кутија за карти.По прославата продавница пликови или други keepsakes внатре.Направена од Метал : за Разлика од другите подарок кутии, овој подарок кутија за карти е направена од метал со сребрена боја заврши и filigree стил акценти, што го прави домот подарок за држачот за различни прослави.Обликувани како подарок кутија со декоративни лак за стилски допир.Removeable Ознака : Секоја свадба подарок кутија за карти доаѓа со Г-дин и Г-ѓа hangtag, давајќи му дополнителни посебни допир за денот на свадбата.Отстранете ја ознаката и да се користи како украс на Божиќ или други празници во чест на вашата свадба.Други Прослави : Отстрани hangtag и употреба на подарок кутија за карти како дипломирањето подарок кутија за карти, свадба туш подарок кутија за карти, бебе туш подарок кутија за карти, и роденденски подарок кутија за карти.Мерења : Секоја свадба картичка кутија мерки 8" L x 8" W x 8" Ж. На Г-дин & Г-ѓа сребро Подарок за Држачот е еден-на-еден вид начин да се организира картички на вашата свадба ден.Иам еден чуден дар форма, кутија е направен од заварени метални со сребрена боја.На hangtag може да биде отстранет од кутијата и да се користи како прилагодено keepsake украс.Оваа свадба подарок кутија за карти ќе додадете на décor на вашиот посебен ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент