.

.

HJUIK Мотоцикл Фендер Мотоцикл Универзална Задното Тркало Покрива Фендер Поздравниот Guard Mudguard Заградата Задните Фендер Mudguard W/Заградата Додатоци (Боја : Црна)

HJUIK Мотоцикл Фендер Мотоцикл Универзална Задното Тркало Покрива Фендер Поздравниот Guard Mudguard Заградата

DEN 364.80

Пристапност
Во достапна форма

Пред крилата на мотоцикл е направен од високо-квалитетен материјал, кој е силен и издржлив, не е лесно да се оштети, отпорност и долг животен век.Висок-квалитет fenders се направени од издржлив материјал, кој има голема сила и температура отпор за долгорочна употреба.Изградена на квалитетна ABS пластика, материјал, лесни, анти-корозија, висока температура отпор.Овој мотор задните кал размавта доаѓа со хардвер монтажа, едноставно и брзо да го инсталирате и да ги отстраните.Тоа може ефикасно да се спречи матен и вода нота на мотоцикл тело, ефикасно да се заштити површината бојата на вашиот мотор.Исто така, се заштитите од кал вода.Оваа Фендер надградба на вашиот велосипед со повеќе атрактивен изглед.Помогне да се спречи сензација и заштита на вашите гуми, кога возиш.Мала тежина и лесно да се инсталира.Добредојдовте во мојата продавница, вашата поддршка е мојот најголем motivation Specification : Боја : Black Material : Plastic Size : 39x16x24cm Applicable модели : Без ритам гуми универзална, прилагодлив 14-18 inch Specifications : Пластични Мотоцикл Задното Тркало фендер Поздравниот Guard Задните Тркала Cover Package се Вклучени : 1*Задните Тркала Cover2*Bracket4*Заградата gasket9*Screw9*Gasket9*Nutnote : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-2 cm, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молам, прости ми, ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Color:
Black
Material:
Plastic
Size:
39x16x24cm
Applicable models:
No groove tires universal, adjustable 14-18 inch
Specifications:
Plastic Motorcycle Rear Wheel fender Splash Guard Rear Wheel Cover :
Package Included:
1*Rear Wheel Cover :
2*Bracket :
4*Bracket gasket :
9*Screw :
9*Gasket :
1. Due to manual measurement, please allow an error of 0-2 cm, thank you. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please forgive me, thank you! :
If you have any questions, please contact us via email, we will contact you within 24 hours :
Избор на клиент