.

.

Природата Gnaws се Вари Пресврти за Кучиња - Премија Природни Говедско, Стапови - Едноставен, Една Состојка Крцкава Куче Џвакање Третира - остри кожа Слободно - Инчен 4-5

Природата Gnaws се Вари Пресврти за Кучиња - Премија Природни Говедско, Стапови - Едноставен, Една Состојка

DEN 1233.60

Пристапност
Во достапна форма

ЕДНА СОСТОЈКА се ВАРИ КУЧЕ CHEWS - Направени со само 100% природни премиум квалитет Телешко Чкембе.Остри кожа СЛОБОДНИ ТРЕТИРА – Најдобрата алтернатива за хемиски направени остри кожа чипови и произведени се џвака стапчиња.ПОДДРЖУВА оралното ЗДРАВЈЕ – Џвакање помага во намалување на плак и забен камен за чистење заби и новак здив.SAFE & ОДГОВОРНА КОМПАНИЈА – Нашиот 5-чекор безбедноста на процесот вклучува : свежи суровини извори, зрачењето, храна-одделение лабораторија за тестирање, рака пакување во САД и УВ дезинфекција на нашата установа.Од фарма до вашата крзно бебе, ние успеавме, и квалитет проверка секој чекор.БРЗ КРЦКАВА ЛЕКУВАЊЕ – На крцкава текстура е лесно breakable, што го прави совршено брзо вкусна закуска за сите големини и раси.

Главните карактеристики

Избор на клиент