.

.

Креативни Специјалитети од Меѓународната Belfield Хартија Носителот во Бранеа Никел

Креативни Специјалитети од Меѓународната Belfield Хартија Носителот во Бранеа Никел

DEN 3123.36

Пристапност
Во достапна форма

АДА во Согласност : Да.ХИДРАТИ преку ШАЛТЕР LEED во Согласност : Нема.Колекција : Belfield.Боја Заврши : Бранеа Никел.Боја На Целната Категорија : Никел Тонови.Спецификација : АДА Согласност : Yes CARB преку ШАЛТЕР LEED во Согласност : No Collection : Belfield Color Заврши : Бранеа Nickel Color Заврши Категорија : Никел Tones Depth : 4-37/50 in Height : 3-1/5 in IAPMO Наведени : No Length : 6-1/4 in Material : не ' Рѓосувачки Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент