.

.

PNY 128GB Елитна Класа 10 U1 microSDXC Флеш Мемориска Картичка, Model:P-SDU128U185EL-МОБ

PNY 128GB Елитна Класа 10 U1 microSDXC Флеш Мемориска Картичка, Model:P-SDU128U185EL-МОБ

DEN 1092.24

Пристапност
Во достапна форма

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.До 85mb/s прочитај speed.Class 10 UHS јас, U1 брзина класа перформанси овозможува брзо и непречено континуирано снимање и full HD видео снимање.Совршен за android телефоните & таблети, акција камери, беспилотни летала, компјутери, и повеќе.Рекорд и префрлување на видеа, фотографии, музика, датотеки и повеќе во неверојатно брзо брзини.Одлично за full HD видео содржина, HD фотографија и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент