.

.

СКМ IDG60-N04-P - Мембрана за Воздух Фен - 1/2 NPT, Точка: -4 °С, Вклучува: Воздух Чистка Фитинг

СКМ IDG60-N04-P - Мембрана за Воздух Фен - 1/2 NPT, Точка: -4 °С, Вклучува: Воздух Чистка Фитинг

DEN 2138.40

Пристапност
Во достапна форма

стандардна точка : -4 °F. минимум температурата на работа : 23 °F. влезот проток на воздух го оценувате : 25.603 scfm.максимална температурата на работа : 122 °F. port големина : 1/2 во.Спецификација : стандардна точка : -4 °Fminimum температурата на работа : 23 °Finlet проток на воздух го оценувате : 25.603 scfmmaximum температурата на работа : 122 °Fport големина : 1/2 inincluded опции : Воздух Чистка Fittingport тип : 1/2 NPToverall должина : 3.250 inoutlet проток на воздух го оценувате : 21.188 scfmoverall ширина : 3.580 inminimum оперативен притисок : 43 psioverall висина : 16.900 inpurge проток на воздух го оценувате : 4.414 scfm.

Главните карактеристики

Избор на клиент