.

.

XBYUNDING Коса Clippers,Автоматски Вшмукување Метод и Нечујно Дизајн Коса Clipper,може да Се Користи за Дома и Салон Употреба (Боја: Сина)

XBYUNDING Коса Clippers,Автоматски Вшмукување Метод и Нечујно Дизајн Коса Clipper,може да Се Користи за Дома

DEN 453.60

Пристапност
Во достапна форма

При сечење на косата, тие директно можат да се апсорбираат сече косата за да се избегне губат косата.ABS школка, стабилен материјал, издржлив и носат-отпорни, ергономски дизајн, удобен зафат.Р круг дизајн, нега за скалпот, трајни и ' рѓа-бесплатно, долг животен век.Помалку од 62 децибели, многу погодна за семејни бебиња и возрасните да се избричат.Идеален подароци/претставува за мажи/татко/маж/партнери на Денот на Таткото, Денот на Вљубените, birthday (роденден), Божиќ, годишнина или било какви посебни настан.Производ параметри : име на Производ : Коса clipper Material : висок квалитет на ABS, електронски components Rated моќ : 3 WRated напон : 110-240 VCharging време : 1.5 h Use време : 60 minutespacking листа : 1×коса clipperhappy шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент