.

.

Најк W нов јужен велс ICN CLSH Екипажот FLC AOP

Најк W нов јужен велс ICN CLSH Екипажот FLC AOP

DEN 1964.16

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Дише, сите-ден удобност во boxy, преголеми се вклопуваат.Исечете полите.Полу-бранеа назад midweight француски тери руно.Сите-во текот зебра-шари печати.Ребрести екипажот вратот и долги ракави, со ребрести ракав.Разлика од Најк Swoosh на градите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент