.

.

WSZJJ 5 Групи Чевли Рек Чевли Кула Организатор Чевли Кабинет Entryway Плакарот Пластовидно Полици Супер Простор за Заштеда на енергија

WSZJJ 5 Групи Чевли Рек Чевли Кула Организатор Чевли Кабинет Entryway Плакарот Пластовидно Полици Супер Простор

DEN 10055.52

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : метал.Простор за Заштеда на енергија чевли организатор : Чувајте ги вашите чевли организиран и исклучување на подот со овој Чевли Решетката.Челик, јаглероден мрежа, таписерии изработка, директно цевка.Не се лизга пластични нога подлога, лесно да се движите на чевли багажник, избегнувајте гребење на подот.Боја : Црна.Име : чевли rack Colour : Black Style позиционирање : affordable Style : едноставен и modernmaterial : metal Metal материјал : јаглероден челик + PP plastic Function : монтажни, може да се assembled Applicable места : спална соба, дневна соба, купатило, kitchen This производ е само еден чевел багажник,други украси не е вклучена.Оваа складирање чевли рек носител е дефинитивно вашиот паметен избор за враќање на вредни простор во домот.Чувајте ги вашите простор уреден со овој чевли решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент