.

.

BloqUV Жените Качулка Јакна

BloqUV Жените Качулка Јакна

DEN 2496.00

Пристапност
Во достапна форма

86% Најлон, 14% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Обликот на задржување.Shrunk отпорни.Влага wicking.Сонце заштитни.МАСКИРАНИ целосна патент јакна пред џебови и издолжена ракави за рака заштита, вода или пот cools исклучување ткаенина - може да се користи за пиење.

Главните карактеристики

Избор на клиент