.

.

Glittered Среќна Нова Година Streamer (black & gold) Партија Додаток (1 број) (1/Pkg)

Glittered Среќна Нова Година Streamer (black & gold) Партија Додаток (1 број) (1/Pkg)

DEN 310.56

Пристапност
Во достапна форма

Оваа точка е голема вредност!. 1 по пакет.Нова година партија објект.Поврзувани Streamers за празнична прилики.Висок Квалитет.Beistle 80120 BKG Glittered Среќна Нова Година Streamer .Не можете да имаме нова година партија без streamer.Оваа streamer е осум и половина Инч од осум нога шест Инчи и ќе изгледаат одлично насекаде ќе се откажам од тоа.Ова е мора да има објект да се донесе во новата година со добри пријатели и семејството.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Главните карактеристики

Избор на клиент