.

.

RysgdsE Куче Лекување на Обука Торбичка, Фламинго Тропска Палма Џунглата Monstera Остава Третираат Торба за Куче Обука, Hands Free Половината Појас Fanny Пакет за Куче Одење Пеша?

RysgdsE Куче Лекување на Обука Торбичка, Фламинго Тропска Палма Џунглата Monstera Остава Третираат Торба за

DEN 1327.20

Пристапност
Во достапна форма

Лесно Продавници Kibble, Играчки & Третира - Три џебовите на лекување торба е доволно голема за да се одржи повеќето essentials како куче третира, clicker, играчки и многу повеќе.Едноставен за место милениче третира во право кога ќе им треба.Safe Џеб за Лични Работи - Безбедно да го чувате вашиот паметен телефон, на пари ID/кредитни картички, готовина или копчињата во главниот патент торбичка додека преземање на прошетка со вашиот dogie.Бесплатни вашите Раце - Прилагодлив корселе прави третираат торбичка во прилог безбедно околу половината, силна спојувалка за каиш го прави овој третираат торбичка лесно да кука на вашиот појас, не грижете се за испаѓање за надворешна активност.Тоа, исто така, може преку рамо.Се вклопува половината се до 41.5".Дизајниран за Пет Одење и Обука - Идеален за обука или одење puppies, куче, мачка, ова fanny пак се третираат торбичка има сите ваши најважен за време на прошетки, или во парк.Одличен подарок за вашиот омилен куче мајка или куче татко.Метал D прстен Тока - Изградена во D-прстен е дизајниран да се одржи куче поводник и тренер или други додатоци, овозможува надвор обука полесно.Совршен за куче обука во парк!.

Главните карактеристики

Избор на клиент