.

.

ксу yan shang мао Продолжување Згусне Кујна, машина за миење Садови Чистење Тоалет и Бања Водоотпорен Тетива Гумени Ракавици

ксу yan shang мао Продолжување Згусне Кујна, машина за миење Садови Чистење Тоалет и Бања Водоотпорен Тетива

DEN 1593.60

Пристапност
Во достапна форма

天然橡胶.Материјал : 100% природна гума.Големина : S, M, L 17.7 инчен,45см.Не се лизга дизајн : текстура дизајн на дланката и на прстите се зголемува триењето за да се обезбеди подобра контрола и контрола.Мулти-Цел : идеална за кујната, работа, миење садови, бања и тоалет чистење, перење, автомобил перење, градинарство, домашни миленичиња нега, итн.Совршен квалитет и безбедност : трајни и удобно домаќинство пример, перење на садови ракавици се многу погодни за раце, меки и удобни, може да се избегне кинење и пирсинг, повеќе ракави обезбеди ефективна бариера, заштита на зглобовите и надлактицата од влажна и корозивна течност.

Главните карактеристики

Избор на клиент