.

.

Најголемиот дел Хардвер BH02841 Завртка Тип на Цврст Ѕид Рамка Одредување со Најлон Plug M10 x 160mm (3/8 инчи x 6.3/8 инчи) - Пакет од 5

Најголемиот дел Хардвер BH02841 Завртка Тип на Цврст Ѕид Рамка Одредување со Најлон Plug M10 x 160mm (3/8 инчи

DEN 307.44

Пристапност
Во достапна форма

Тешки сидро.Идеален за батон, прозорец и врата рамка одредување.Големината на завртка тип на рамка за одредување е M10 x 160 mm.Завртка Тип на Рамка за Одредување со Најлон Приклучок за лесно одредување во конкретни и цврсти ѕидот.На приклучокот е направен од најлон, за подолг живот и издржливост.Тоа е идеален за батон, прозорец и врата рамка одредување.Една завртка тип на рамка за одредување мерки е M10 x 160 mm и пакет содржи 5 завртка тип на рамка за одредување со најлон приклучоци.Најголемиот дел Хардвер Ограничен, едно семејство во сопственост, Западот на Земјата, велика БРИТАНИЈА базирана компанија, првиот формирани повеќе од 40 години, дизајнира, произведува, извори, пакети и продава високо квалитетни производи на пазари како што се различни како DIY, хардвер, автомобилската, безбедност, ironmongery, електрични, домашни, fastener, водовод, fixings, безбедноста на децата, пакување, мека мебел, продавница фитинг, тротоарите и градинарството, како и да биде оригинална опрема производителот за други производители.Ако инструкции за одредување, склопување или одржување на производи што се вклучени во пакувањето, тогаш ве молиме да се осигура дека тие се почитуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент