.

.

KDDFN Бамбус Бања Мат за Бања,Не се Лизга Дрвени Подни Мат,Бамбус Бања Прибор,Природни Бамбус Бања Мат,за Внатрешна или Надворешна Употреба,Отпорен на Вода (30x140cm/12x55in)

KDDFN Бамбус Бања Мат за Бања,Не се Лизга Дрвени Подни Мат,Бамбус Бања Прибор,Природни Бамбус Бања Мат,за Внатрешна

DEN 1557.60

Пристапност
Во достапна форма

*Погоден за тушеви, бањи, сауни, бањи, кујни, па дури и отворено, и може да се користи и како декорација. По употреба, избегне остаток на влага на површината и ставете ја во вентилирани и суво место. Пред да го користите за прв пат, ве молиме да ја исчистите површината на прашина.*Preferred материјал : изберете cedar дрвен материјал, наследена традиционална изработка направена од цврсто дрво, здрав дизајн и професионална изработка се осигура дека оваа дрвени бања мат нема да попуштат или се скрши под ничие тежина.Нашата бања мат е елегантен, око-фаќање и модерен дизајн кој може да стојат во секоја соба и е погодна за внатрешна и надворешна употреба. *Заштита на животната средина боја : ергономски дизајн, три bottoms и три страни водоотпорен и еколошки боја слој, без формалдехид, безбеден и еколошки пријателски, без мирис, на slats зголемување на раселување, а висината од земјата, исто така, ќе се направи вода полесно да исчезне. *Мерки на претпазливост : 1. Сапун или туш гел ќе влијае на лизга отпор, ве молиме исплакнете со вода по секоја употреба. *Анти-лизга и анти-drop : дизајнот на повеќе анти-лизга душеци на дното цврсто се поправи бамбус патосници во место, за подобрување на лепливоста, водоотпорен и анти-пропадна, заштита на подот, без гребнатини, кога има деца, стари лица или секој кој треба највисока безбедност и стандарди за квалитет кои се Користат во семејството. *Лесен за чистење : Како површината е водоотпорен, тоа може да биде лесно печете со топла вода или едноставно ги избриша се чистат со влажна крпа, и се става во вентилирани место за чувајте го сув и да го продолжи својот животен век. *Име : туш мат/туш педалата *Материјал : Мирисна дрво чемпрес *Боја : примарна боја *Стил : модерна и едноставна *Технологија : цврсто дрво slats спојување *Вклучува : 1 x не се лизга дрвени мат, нема собрание потребна *За чистење : дневно чистење, колку што е печете, тоа е лесно да се грижи за. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент