.

.

FOVKP LED Светилки Градина Патио Надвор String Светла Отворено String Светла Отворено Самовила Светла Голема Тераса Патио Божиќ Festoon Божиќ Светла 50ft/ 15 Метри

FOVKP LED Светилки Градина Патио Надвор String Светла Отворено String Светла Отворено Самовила Светла Голема

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа може да се направи Едноставно клип во местото на дрвја, picket огради или скалило огради.Само plug and play кога ќе треба мулти - стои работат заедно.На G40 патио Градина Festoon светла е дизајниран со крај-до - крај конекции, можете да се поврзете 86 насоки во најголем дел да се покрие голем простор.На оваа Ретро Самовила Festoon String Светлина Отворено може да се испрати на топло бела светлина кога ќе го инсталирате во градината, шатори, двор, што вашето расположение, многу среќен.Тоа е, исто така, претставува идеален избор за роденден партии и други собири.Тоа е идеален избор за вас да се опуштите под ѕвездите или да се создаде пријатна атмосфера во Божиќ/ фестивал страни.светлината string е повеќе од енергетски ефикасни од блескаво сијалица.Услуга живот до 50, 000 часа намалува трошоците за одржување и за честите светилка замена.Совршено погодни и разноврсна осветлување за patios, палуби, свадби, партија, чадори, двор, пергола итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент