.

.

6.75 Рака Фалсификувани Тешки-Должност Кука Барел Гром Latch Заклучување на Вратите, Гејтс & Мебел – Црна Заврши – Borderland Селски Хардвер

6.75 Рака Фалсификувани Тешки-Должност Кука Барел Гром Latch Заклучување на Вратите, Гејтс & Мебел – Црна Заврши

DEN 215.04

Пристапност
Во достапна форма

Нашите фалсификувани железо хардвер ќе се обезбеди вредност за вашиот проект со подобрување на неговата општото ниво на изработка.КРАЈ : Црна ' рѓа отпорни слој за ентериер и екстериер употреба.Ние направивме за нашите хардвер за луѓето кои веруваат во користење на уникатни и висок квалитет на метал кој што ја врши, како и тоа да изгледа.Ние работиме со одредена група на дизајнери за да креирате сопствени направени хардвер за да одговара на вашите потреби најдобро.Железо Хардвер за Мебел, Врати, Гејтс, Гаражи, и Кабинети.Бонус : може да се користи за различни цели.Нашите blacksmiths имаат длабоко вкоренет чувство на гордост во нивната работа и навистина се грижат за секое парче е квалитет кој поминува низ своите раце.Тие се квалификувани мајстори во уметноста на вековната фалсификување методи.Секое парче на Borderland Селски Хардвер е рачно изработени од почеток до крај со нашите метал занаетчии со многу години на металугрија искуство.Borderland Селски Хардверот е премиер метал фалсификување на компанијата за око фаќање на метал дизајн, hasps, и оркестарот потреби.Земаме голема гордост на фактот дека различните tradespeople ги користат нашите хардвер да брус и совршен нивните занаети и проекти.75" Проекција 1" Тежина 10 мл.Ние се специјализираат во креирањето на квалитетен хардвер дека ќе функционира и трае многу години.Во потрага да се подобрат вашите DIY проекти, ре-стимулирам кабината, гаража, ограда, кабинет, стариот свет дома декор, фарма акценти, рачно изработени сврзувачки елементи, багажникот, салон, кабинет, кутија, маса, shutter, mueble, cerrojo, pasador, актерите, челик portones, ковано, herrajes, puertas, rústico, mgaraje, антички реставрација, или гроздобер додатоци.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : монтажата хардвер е вклучено : доаѓа со декоративни дупчиња овална глава завртки со црна оксидира заврши.Овие традиционални методи кисна нашиот хардвер со автентичен карактер на изработка, што е видливо на прв поглед.НАЈДОБРИТЕ УПОТРЕБА : Декоративни метал барел гром latch идеален за градските порти, мебел, ролетни, farmhouse, стабилна, кабината, уметничките фарма, ограда, стариот свет дома декор, кабинет, реставрација на мебел, гаражи, рачно изработени сврзувачки елементи, актерите, салон, маса, автентични, мексико, акцентот, селски, земја, кутии, дрво, столарија, и гроздобер додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент