.

.

Земјоделски Outpost Метал Хартиена Крпа Носителот На Екранот Стојат Фармацевт

Земјоделски Outpost Метал Хартиена Крпа Носителот На Екранот Стојат Фармацевт

DEN 3126.24

Пристапност
Во достапна форма

Хартиена Крпа Носителот ќе го замени старомодни секојдневно Дом во вашата кујна хартиена крпа држачот за бања Дом селски хартиена крпа носителот монтирани хартиена крпа носителот хартиена крпа планината Хартија пешкир фармацевт.Тоа е готов да изгледа како на возраст од бронза, додавајќи селски вредност на ветерници.кујна хартиени крпи носителот хартиена крпа се тркалаат носителот на countertop хартиена крпа носителот Farmhouse хартиена крпа држачот.кујна хартиена крпа носителот хартиена крпа носителот farmhouse хартиена крпа држачот за ѕид.Хартиена Крпа Носителот мерки околу 14.5"Високи, 8" Широк и 7.25" длабоко.Хартиена Крпа Носителот ќе го замени старомодни секојдневно домашна организација во вашата кујна!Тоа е естетски дизајниран со гроздобер земја фарма допир, кој има ветерници на врвот на outpost висока кула.Тоа е готов да изгледа како на возраст од бронза, додавајќи селски вредност на ветерници.

Главните карактеристики

Избор на клиент