.

.

Tonsee LED Светилка Лента на Прозорецот Странични Светла String Светилка Куќа Оркестарот, Прозорец и Ѕидни Декорации за Градина, Простор, Лица

Tonsee LED Светилка Лента на Прозорецот Странични Светла String Светилка Куќа Оркестарот, Прозорец и Ѕидни Декорации

DEN 78.96

Пристапност
Во достапна форма

♣ღ♣Светлина String : Оваа LED лента на светлина string е супер светло и топло бела минијатурни ЛЕД што може да се создаде светлината ефект ви се допаѓа кога се зборува. ♣ღ♣Погоден за Сцени : Тоа е најдобар украс избор за спални соби, дневни соби, градини, палуби, тераси, патеки, ресторани, хотели, кафулиња, свадби, Новогодишни елки, роденден страни, итн.Разни прилики. ♣ღ♣Убава Атмосфера : Тоа ќе произведе доволно романтика за вас, бидејќи тоа е толку топол и мек.Ќе сакам топло, мирна и опуштена атмосфера што ги носи. ♣ღ♣Состав : Оваа лента string светлина е опремен со 20 минијатурни ЛЕД светла на 2-метар-долго бакарна жица.Тоа е bendable и флексибилни, можете да свртите тоа да се направи каква било форма што треба. ♣ღ♣Напојување на Владата : Батеријата кутија напојување,aslo имаат батерии, потрошувачката на енергија на целиот синџир е исклучително ниска.Работи 24 часа дневно троши многу малку енергија.Информација за производот : Product материјал : бакар жица + лента.Светилка монистра : LED светилка монистра.Големина : 2 метри, 20 светилка монистра.Користете сцена : декорација на разни фестивали кои треба да се украсени.Пакет : 1 X2 метри, 20 светилка монистра светлина пост.

Главните карактеристики

Избор на клиент