.

.

414004-143PL - Капацитет : 15 mL (0.5 мл.) - Дипломирал Beakers, Полипропилен - Палета на 57000

414004-143PL - Капацитет : 15 mL (0.5 мл.) - Дипломирал Beakers, Полипропилен - Палета на 57000

DEN 343.20

Пристапност
Во достапна форма

Капацитет : 15 m L (0.5 мл.).Дипломирањето Опсег : 5-15 m L.Beakers функција фрлаат spout за брзо и лесно издавање.Го издржат температури до 121°C Лесни-за-читање graduations Транспарентни за јасна содржина видливост Високо отпорна на силни киселини.Пластовидно.Пареа autoclavable.

Главните карактеристики

Избор на клиент