.

.

YLHXYPP Usb 3.1 да Hdmi Usb C до Hdmi Адаптер Кабел Usb 3.1 да Hdmi Преклопник Кабел Конвертор за Типот C Уред Usb Тип В за Hdmi (Боја : Б, Големина : Една големина)

YLHXYPP Usb 3.1 да Hdmi Usb C до Hdmi Адаптер Кабел Usb 3.1 да Hdmi Преклопник Кабел Конвертор за Типот C Уред

DEN 1998.72

Пристапност
Во достапна форма

Поддржува USB-C текст и HDMI излез.Флексибилен USB Тип-C Префрлување Поддршка за Display Port 1.2 Alt режим.Поддржува по лејн податоци стапки до 5.4 Gbps (HBR2), 2.7 Gbps (HBR) и 1.62 Gbps (RBR).Поддржува повеќе боја формати : RGB 6/8/10/12-малку по компонента (бфц) и YCb Cr4 : 4 : 4, YCb Cr4 : 2 : 2,8/10/12bpc.Поддржува HDMI 1.4 и поранешните верзии.Поддржува USB-C текст и HDMI output Flexible USB Тип-C Префрлување Поддршка за Display Port 1.2 Alt mode Supports по лејн податоци стапки до 5.4 Gbps (HBR2), 2.7 Gbps (HBR) и 1.62 Gbps (RBR)Поддржува повеќе боја формати : RGB 6/8/10/12-малку по компонента (бфц) и YCb Cr4 : 4 : 4, YCb Cr4 : 2 : 2,8/10/12bpc Supports HDMI 1.4 и поранешен versions Type-C Компатибилност Листа (Комплетна Листа)за Mac Book 2015 година со 12" Retina Екран (НЕ за Mac Book Pro 2015)за Google Chromebook Pixel 2015for Lenovo Yoga 900 (13 Inch)за Dell XPS 13 со Thunderbolt 3for Lumia 950 / 950 XL (до 720p резолуција)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x HDMI splitter High флексибилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент