.

.

Трева Џвакање Стапови, Тимотеј Заби Мелење Играчка Трева Стапови за Интеракција со домашни Миленици за Мелење на Нивните Заби за Гвинеја Свињи Chinchilla Зајаци Хрчак(Wh

Трева Џвакање Стапови, Тимотеј Заби Мелење Играчка Трева Стапови за Интеракција со домашни Миленици за Мелење

DEN 2145.60

Пристапност
Во достапна форма

Дебелината е умерен, а тоа е многу погоден за зајаци и други herbivores за мелење на нивните заби.Додека брусење заби, Тимотеј трева обезбедува на влакната е потребно да се одржи здрава цревната.Направен од природни Тимотеј трева, не штети на целокупната мали животни, без вештачки вкусови, бои и конзерванси.Што може да се одржи стапови за вашите миленици за мелење на нивните заби и залак за подобрување на интеракцијата со домашни миленици.Погоден за хрчаци, верверички, зајаци, chinchillas, гвинеја свињи, hedgehogs, птици и други животни.Функција : 1. Направен од природни Тимотеј трева, не штети на целокупната мали животни, без вештачки вкусови, бои и конзерванси.2. Дебелината е умерен, а тоа е многу погоден за зајаци и други herbivores за мелење на нивните заби.3. Додека брусење заби, Тимотеј трева обезбедува на влакната е потребно да се одржи здрава цревната.4. Што може да се одржи стапови за вашите миленици за мелење на нивните заби и залак за подобрување на интеракцијата со домашни миленици.5. Погоден за хрчаци, верверички, зајаци, chinchillas, гвинеја свињи, hedgehogs, птици и други животни.Спецификации : Предмет Тип : Природна Трева Sticks Material : Тимотеј Grass Color : Како Слика Shown Weight : Прибл. 205.0 g/7.2 oz Purpose : Мали Миленичиња Хрчак Molar Shelf Живот : 24 Months Application : Погоден за хрчаци, верверички, зајаци, chinchillas, гвинеја свињи, hedgehogs, птици и други animals Package Листа : 1 Шише х Природна Трева Стапови(28 Pcs).

Главните карактеристики

Избор на клиент