.

.

Z8.1 Велосипед Синџир 5 6 7 8 Брзина 3/32 Линк одговара Z51 SRAM

Z8.1 Велосипед Синџир 5 6 7 8 Брзина 3/32 Линк одговара Z51 SRAM

DEN 1603.20

Пристапност
Во достапна форма

KMC Z8.1 Велосипед Синџир 5 6 7 8 Брзина 3/32" Линк одговара Z51 Shimano SRAM. 5, 6, 7 & 8 Брзина Компатибилни.Компатибилен со SRAM, Shimano & Sunrace касети & freewheels.Патот, Cyclocross, Градски велосипеди, Планински Велосипеди.Вклучува KMC Недостасува Линк господар линк.Внатрешниот & Надворешниот Плоча Chamfering "Z" Мост Форма Надворешниот Плоча Черупка помалку Изградба на Целосна продажба на Мало Пакет Noiseless функција 116 линкови (58") 1/2" x3/32" Сива.

Главните карактеристики

Избор на клиент