.

.

Питсбург Пингвини Lapel Pin (14k Жолто Злато)

Питсбург Пингвини Lapel Pin (14k Жолто Злато)

DEN 11127.84

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 14 kt Жолто Злато.Гарантира Автентичен од Logo Art дизајнер линија.Ширина : 15.00 мм Должина : 15.00 mm.Убава 14k Жолто Злато Nhl Logoart Питсбург Пингвини Lapel Pin, направена во 14 kt Жолто Злато .Овој производ мерки 15.00 mm широк, 15.00 мм долго.ПОДАРОК КАРТА ОПЦИЈА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА ТОЧКА!.

Главните карактеристики

Избор на клиент