.

.

puseky 720ml 10pcs / Set Пластични Condiment Диспензерот за Сос Масло Крем Vineger

puseky 720ml 10pcs / Set Пластични Condiment Диспензерот за Сос Масло Крем Vineger

DEN 781.44

Пристапност
Во достапна форма

Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Монтажни поклопец и лесен за чистење и рефил.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Спецификација : Материјал : PEColor : Бела / Жолто / Црвени (Изборен)Капацитет : 720ml Size : (Кол*H) 7*26cm / 2.8*10.2 инчен(Прибл.)Пакет Including Package листата : 10 * Condiment фармацевт.

Главните карактеристики

Избор на клиент