.

.

LICGHONG Крпа Рек Кат Стои Дрвена Скала Багажник,Крпа Полици,Крпа Стојат,Самостојна Крпа Носителот Стојат 4 Шини 160x49x27 cm Крпа Носител (Боја : Бела)

LICGHONG Крпа Рек Кат Стои Дрвена Скала Багажник,Крпа Полици,Крпа Стојат,Самостојна Крпа Носителот Стојат 4

DEN 2277.60

Пристапност
Во достапна форма

※ Големина– 49 * 27 * 160 см, целосно состави. ※ Цврсто дрво материјал е траен и еколошки. ※ Практични и декоративни-Скала е популарен стил во современата декорација стил.Мазна скала е идеално место за да се прикаже крпи или висат облека. ※ Модерен боја-стилски црна / бела / сива заврши, едноставен и елегантен. ※ Пространа виси простор-голем јаз помеѓу шините обезбедува доволна вентилација за крпи / облека.На оваа самостојна крпа рек додава елеганција на секоја модерна бања.Тоа е лесен за употреба и може да се помести и поставени насекаде во бањата за да креирате повеќе простор и додадете прекрасен поглед на вашиот дом.Име на производ; Крпа управување со подот на ѕид ladder Style : Nordic Color класификација : сива боја /бела/ black Gross тежина : 5 KGShelf облик : zigzag Applicable објект : adult Style позиционирање : уметнички style Installation : Нема punchingprompt : 1. Поради светлина или снимање агол, производ на сликата може да има слаб боја разлика, ве молам, прости ми!2. Директно се продаваат од страна на производителот, обично ќе брод во 1-3 дена, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.3. Добредојдовте на нашата продавница!Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да одат до продавница за да пребарувате.4. Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет на производите и најдобрите клиент искуство.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и на сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент