.

.

Сојузничките Месинг RD-34TB/24 Ретро Точка Колекција 24 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица, Мат Бела

Сојузничките Месинг RD-34TB/24 Ретро Точка Колекција 24 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица,

DEN 7823.76

Пристапност
Во достапна форма

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 1/4-во дебело стакло за безбедност и сила.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Паметен дизајн додава практичноста на интегриран крпа бар.Две нивоа полица е идеален за употреба на простор.Предвидено со ограничено траење.Додадете простор и организација на вашите бања со овој едноставен, современ стил стаклена полица.Кој калено, beveled остро стакло и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Интегрирани крпа бар обезбедува простор за вашите омилени декоративни крпи или за вашата секојдневна употреба.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на производи, оваа суптилна стаклена полица е совршен додаток на вашата бања оркестарот.Зборот "ретро" се однесува на блиско минато.На Ретро Точка Колекција одѕвонува престојуваат моќ на некои 20-от век, дизајни, почнувајќи со начичкана прстен детали за хардвер плочи.Меурчиња и filials се вклучени во неколку парчиња, особено кабинет, врати, и фрижидерот го повлекува.Колекцијата повлекува заедно околу декоративни произлегува поставени на две-пост тоалетна хартија носителот и облека кука.Овие произлегува се повторува во текот на собирање на ѕид-монтирани огледала, стаклени полици, и крпа барови.И додека стеги се тешко модерна или ретро (da Vinci користи за нив), на стеги ние се користи да се печат стаклени полици за да Ретро Точка полиците се throwbacks на почетокот на дел од век, многу сличен на дизајн во нашиот Цевковод Колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент