.

.

Автомобил Нафта Резервоарот за Гориво Капа Покрие Трим Одговара за Субару BRZ Тојота 86 56 Сите Години Црвено Црн Карбонски Влакна Авто Додатоци (Црна)

Автомобил Нафта Резервоарот за Гориво Капа Покрие Трим Одговара за Субару BRZ Тојота 86 56 Сите Години Црвено

DEN 1276.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се инсталира, да ги задржи вашиот автомобил чиста и уредна, заштитете го вашиот резервоар за гориво, и да биде побезбедно.Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,лента е во задниот дел.Правни основи исчистите површината пред инсталацијата.Споредете позиција и да се прилагоди на тоа.Откине налепница и се држи.Боја Име : Црвена Карактеристики : - Висок квалитет увезени од карбонски влакна и трајни производи за употреба. - Полесна текстура и ефективна отпорност на висока температура. - Неоштетени инсталација и лесна заеднички, едноставен и брз. - Како знак на високо ниво, имаат добар вкус и водечка позиција. - Таписерии изработка, анти - стружење и носат-отпорни. - Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил. - Дизајнот е неверојатно, concision и модерен. - Посебно дизајниран за Тојота 86 Субару BRZ.Спецификации : - 100% Сосема нов и Добар квалитет, Големина : 16.5*13.5 см - Боја : Црна/Црвена (како на сликата покажува) - Материјал : Направен Од Висок Квалитет на Карбонски Влакна - Лесна Инсталација, 3 M автомобилската селотејп е во прилог.Fitment : Одговара за Субару BRZ Тојота 86 Пакетот вклучува : 1* Резервоар за Нафта Покрие Инсталација : Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,лента е во задниот дел. 1. Правни основи исчистите површината пред инсталацијата. 2. Споредете позиција и да се прилагоди на тоа. 3. Откине налепница и се држи. 4. Притиснете го за да се направи тоа да се држи цврсто.

Главните карактеристики

Избор на клиент