.

.

HHHHY Dustproof Чевли Кабинет Нерѓосувачки Челик Едноставна Чевли Багажник, Бања Лесно да се Соберат Складирање Багажник, Мулти-Слој Dustproof Чевли Кабинет (Боја : Б)

HHHHY Dustproof Чевли Кабинет Нерѓосувачки Челик Едноставна Чевли Багажник, Бања Лесно да се Соберат Складирање

DEN 1224.00

Пристапност
Во достапна форма

● Стилски и елегантен дизајн, идеален за домашна или за комерцијална употреба. ● Слободна стои дизајн и простор за заштеда на димензии се направи оваа полица совршен за оптимално користење на просторот за складирање. ● Доволно За Складирање.Тоа може да се сместат високи потпетици, балет чевли, секојдневен чевли, детски чевли. ● На функционалноста на овој организатор шири низ голем број на области на примена од чиста чевли решетката на cubie бин дури и за чување на организаторот.Чевли и чизми веќе не се плеткаш вашата врата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа。.Едно парче метал рамка го прави овој чевли рек посилни и помалку склони кон виткање.Едноставен дизајн поедноставува процесот на инсталација.Тоа може да биде направено од страна на еден човек со едно шрафцигер.Лесно може да се пресели да се cubby плакарот, гардероба, кабинет, entryway, гаража, и други површина.Оваа чевли решетката е совршен за мажи, жени и деца' чевли и лесно за вас да се зголеми вашиот мал плакар простор.За големина : Прирачник за мерење на големината на податоци може да се разликува од 1-2 cm.Производ Description Name : Чевли Rack Material : нерѓосувачки steel Color : Silver Partition висина : 18 cm Dimensions : Еден(100 * 23 * 70 см),Б(100 * 23 * 88 см)Пакет се вклучуваат : 1 x Чевли Rack Product големина е сличен, постојат 1-3cm грешка, предмет на вистинската големина.Бидете внимателни за да пука.Производот е во вид на снимањето, бидејќи поради светлина, агол, различни екранот и други причини за бои, ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент