.

.

Дизајнер на Кожата Бездушно 15X Бронзирање Мешавина 13.5 оз

Дизајнер на Кожата Бездушно 15X Бронзирање Мешавина 13.5 оз

DEN 1419.84

Пристапност
Во достапна форма

Кралицата Пчела 15 X Бронзирање Мешавина карактеристики DHA и Карамел за непосредна бронзирање на влијанието и постепено боја развој.Стопи Мед, Путер База обезбедува мешавина на Восок, Мед и Злато на Задоволство Масло кое се топи на кожата доставување на долготрајни moisturization за мека, претрупан кожата.Светло, Кадифен Силикони Комбинација помага да се замаглат фини линии и брчки, додека оставајќи зад луксузен, не-мрсна по чувствуваат.Формулиран за борба против ATO.Дизајнер на Кожата Бездушно 15 X Кралицата Пчела Bronzer Силикони Мешавина Тен Лосион Големина : 13.5 fl.оз.Никогаш не се премногу прилог.. освен ако тоа е во вашиот Bronzer!Вие знаете подобро отколку да се смират или да се спогоди за помалку.Добиете темна боја што го заслужуваат со 15 X Кралицата Пчела Бронзирање моќ за извонредно привлечна сјај.Вие веќе се скрши срцата, но сега им се топи со Стопен Мед, Путер База за да се остави сте во потрага претрупан и оставете ги зуењето.Квинс не треба кралот, но со спарно боја како ова, тие сите ќе сакаат да се чувствуваат вашиот Бездушно осилото!Мирис : Пенливи Starfruit.

Главните карактеристики

Избор на клиент