.

.

Монтажни Собранието Се Тркалаат Носителот, Кујна Хартиена Крпа Носителот Тоалетна Хартија Носителот Дневна Соба Салфетка Носителот Пластична Фолија Носителот Пр

Монтажни Собранието Се Тркалаат Носителот, Кујна Хартиена Крпа Носителот Тоалетна Хартија Носителот Дневна Соба

DEN 1504.80

Пристапност
Во достапна форма

? Исклучителна Seiko производство, ситно направена, парична казна фацијални карактеристики, фино коса, текстура, мазна и светли очи, не секој детал, се потенцира срцето и текстура. ?Материјал Природни смоли, еколошки, не-токсични, безбедни и здрави, добро пластичност, реална форма, природни бои, меки и светли, не е лесно да се носат, не е лесно да се процени. ?Моделирање облик на малиот крокодил, сместени во дом за да направи да се чувствувате среќни, може да донесе благородна, атмосферски чувства кон дома.Тоа не е само хартиена крпа носителот, но исто така убави милениче декорација за да го придружува вашиот среќен живот и да бидат среќни. ?Обезбедување на квалитет Антиоксиданс златна боја, зелена здравје и заштита на животната средина, материјалот е подложен на строги квалитет, не-токсични, формалдехид-слободни. ?Услуга : Со цел да се добие соодветен полица, ве молиме Проверете Ја големината внимателно пред да го купат.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која причина не сте задоволни од приемот на полица и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Зошто си ги избереме нашите производи?Нашите производи се дизајнирани за бањи и кујни.Ние се страстни за правење на едноставна и практична производи да ги решат проблемите.Донесе нешто посебно во вашиот живот.Нашите тоалетна хартија носителот го прави полесно да се промени ролни хартија.Идеален за употреба во спални соби, бањи и тоалети.-Револуционизира начинот на кој ќе го спаси вашиот претходен простор и да се олесни вашиот живот во потполност.-Пронајдете вашиот мир на умот и да се заштити вашиот простор од неуредно и unsystematic.

Главните карактеристики

Избор на клиент