.

.

15pcs Акрилик Помине Уметност Дизајн Сликарство Пенкало полски Четка Розова & Сребро за DIY & Професионална Употреба

15pcs Акрилик Помине Уметност Дизајн Сликарство Пенкало полски Четка Розова & Сребро за DIY & Професионална

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Ги користите за вашите природни или лажни ноктите. 15 компјутери помине уметност пенкала & четка за дизајн и слика поставено.Лесно да се справи со, совршен за професионална и домашна употреба.Должина : app 12.8 cm ~ 20.6 cm.Погодни за мешање, од страна на вчитување и навлегува во тесни места.Овозможи да се создаде убава нокти дизајн во секунди.Пакет се Вклучени : Сет на 15 помине уметност четки 3 алатки за цртање 7 алатки за сликање (исто така може да се користи како гел ноктите лекување четки) 2 облоги 1 dotting алатка 2 вентилатор, четки за нокти уметнички ефект.Функционалности : Рамни Фан Четки : се Користи за да се извлечат повеќе линии истовремено.Моделот Четка : се Користи за да се подготви ред модели и доградба на акрилни нокти уметност.Разголување Лагер Четки : За цртање фини линии.Рамни Четки : Совршен за УВ Гел помине уметност и на сликарството на дебела линија на бојата на вашите нокти.Вертикален Аглеста Четка : За 3 D Цвет Ефекти Dotting Алатка : За создавање точки, намалување на големина и да се повлече точки во различни форми.Цртеж Четка : линија За цртање како Зебра Ленти Petal Четка : За цртање лисја и ливчиња.Пакет Содржина : 15pcs Пинк се Справи со Помине Уметност Дизајн Четка Поставите Цртање Сликарство Пенкало.

Главните карактеристики

Избор на клиент