.

.

wxgj 1/4 Инчи Вози Мини Adjustble Clicker вртежен момент Tork Клуч Кликнете на Алатката Автомобил Велосипед Поправка на Рачни Алатки Spanner вртежен момент Клуч

wxgj 1/4 Инчи Вози Мини Adjustble Clicker вртежен момент Tork Клуч Кликнете на Алатката Автомобил Велосипед

DEN 6840.00

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на 1/4-инчен вози clicker тип вртежен момент клуч.Прилагодлив од 20-200 инчен-кг во еден инч-lb на зумот.Отклучување и заклучување на вредноста механизам, целосно е реверзибилна.Големо влијание ABS чување вклучени.Количина : 1. Details High квалитет 1/4-инчен вози clicker тип вртежен момент клуч.Прилагодлив од 20-200 инчен-кг во еден инч-lb на зумот.Отклучување и заклучување на вредноста механизам, целосно е реверзибилна.Големо влијание ABS чување вклучени.Количина : 1include : 1x 1/4" вози вртежен момент клуч алатка.Совети : Поради светлината и резолуција на екранот или други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид преовладува.pls бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите.Гледај внимателно во димензии на алатката да се најде правилната алатка.

Главните карактеристики

Избор на клиент